DK Nieruchomości Strona główna Mapa serwisu Nasz Facebook G+ Nasz Tweeter

Taneczna 18 B Wynajęte

Budynek biurowo-magazynowy, wolnostojący z doskonała komunikacją wjazdową i rozładunkową. Na zamkniętym terenie z bramą wjazdową znajduje się duża liczba miejsc parkingowych przydzielonych jedynie do tego budynku. Budynek nowoczesny, wyposażony w sieć komputerową, telekominikacyjną (światłowód), klimatyzację oraz system ochrony. Całość otoczona zielenią.

Taneczna 18 - Do wynajęcia biura

Budynek jest zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie południowej obwodnicy Warszawy S8/S2 oraz ulicy Puławskiej z doskonała komunikacja miejską, oraz dogodnym dojazdem do lotniska. Budynek jest wyposażony w wysokiej jakości sieć techniczną (internetową, telefoniczną, komputerową). Biurowce są wyposażone w dodatkowe systemy przeciwpożarowe oraz alarmowe.

Taneczna 18 C Do wynajęcia biura i magazyn
Budynek biurowo-magazynowy z dokiem rozładunkowym. Pomieszczenia magazynowe znajdują się na parterze i mają wysokość 4,5 m oraz są wyposażone w podłogę antystatyczną. Na piętrze znajduje się część biurowa wyposażona w sieć komputerową, telekomunikacyjną (światłowód) oraz klimatyzację. Budynek posiada duży przydział mocy elektrycznej.

Taneczna 18 A   Wynajęte

Budynek biurowy wolnostojący składający się z 2 niezależnych części. Budynek posiada 3 kondygnacje (parter, 1 i 2 piętro). Na parterze znajduje się powierzchnia magazynowa z bramą rozładunkową. Do każdej z części Budynku są wyznaczone miejsca parkingowe. Budynki są wyposażone w sieć komputerową oraz telekomunikacyjną (światłowód), klimatyzacje oraz wentylację. Całość otoczona zielenią. Doskonała lokalizacji węzeł Puławska - S7 - południowa obwodnica

Bielany ul. Bogusławskiego

Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje (60 m2): 1 sypialnia, salon z otwartą kuchnia oraz dużym słonecznym tarasem (60m2), zlokalizowane w cichej okolicy na Bielanach (Bogusławskiego 18, 900m od Metra Młociny). Mieszkanie w pełni umeblowane. Nowoczesny budynek o zmiennej wysokości z wyraźnie wyodrębnionym w północnej części akcentem wieżowym nawiązujący do współczesnych trendów w architekturze. 226 mieszkań oddanych do użytku w 2003 roku po gruntownym remoncie w 2010r.

Warszawa, ul. Tukana SPRZEDANE

Nowoczesny dom wolnostojący,  jednorodzinny w cichej i zielonej okolicy na działce 1500 m2 z pięknym ogrodem. Dom  łączy nowatorska i tradycyjną architekturę. Przestronne i starannie wykończone wnętrze tworzy niesamowitą atmosferę a duże okna dostarczają jasności i ciepła.

Puławska 278 WYNAJĘTE

Wyróżniający się ciekawą architekturą. Budynek biurowo-usługowy z bezpośrednim wjazdem od ulicy Puławskiej przy  zbiegu z ulicą Poleczki. W budynku znajduje się garaż podziemnym i naziemny parking, winda, klimatyzacja oraz sieć komputerowa.
Budynek w pełni przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Nad Wilanówką

Nowoczesny dom wolnostojący,  jednorodzinny w cichej i zielonej okolicy na działce 1100 m2 z pięknym ogrodem. Dom  ma bardzo ciekawą i nowatorską architekturę. Przestronne i starannie wykończone wnętrze tworzy niesamowitą atmosferę a duże okna dostarczają jasności i ciepła.

 
Taneczna 18
     
 

Taneczna Office Park to kompleks nowoczesnych budynków biurowych.

Są one zlokalizowane na południu

miasta w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy S8/S2 oraz

ulicy Puławskiej z doskonałą komunikacją miejską oraz dojazdem do lotniska i metra.

 
     
  zobacz więcej  
     
 
Taneczna 18
     
 

Taneczna Office Park to kompleks nowoczesnych budynków biurowych.

Są one zlokalizowane na południu

miasta w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy S8/S2 oraz

ulicy Puławskiej z doskonałą komunikacją miejską oraz dojazdem do lotniska i metra.

 
     
  zobacz więcej  
     

 

           
  Nasze obiekty komercyjne:     DK Nieruchomości  
  Taneczna 18 - NOWA INWESTYCJA
Taneczna 18 A
Taneczna 18 B
Taneczna 18 C
Puławska 278
   
           
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 DK Nieruchomości  |  Projekt i wykonanie Projekt i wykonanie strony internetowej